Na koho sa obrátiť

Sprievodcovia //

O nás//

Naša vízia a zámer pramenia z jasného vedomia že všetci sme a všetko je jedno. Vďaka génovým kľúčom môžeme odomknúť, rozpamätať sa a odhaliť toto poznanie, ktoré je ukryté v hĺbke nášho tela v našej DNA. Rečou génových kľúčov to znamená prijatie tieňa, oslobodenie daru a stelesnenie siddhi. 

Venujeme sa prekladom originálnych anglických textov, uverejňujeme príspevky na sociálnych sieťach, organizujeme stretnutia, ponúkame konzultácie a sme v priamom spojení s medzinárodnou komunitou.

Keďže génové kľúče sú cestou seba-osvietenia, spoluvytvárame informačné a energetické zázemie, aby tí, čo prejavia záujem mohli sami podniknúť transformačnú cestu do svojho vnútra, spojili sa so svojimi zabudnutými časťami duše a znovu obnovili svoju jedinečnú celistvosť.

Génové kľúče - Pulz

Misia

Našou misiou je rozširovanie povedomia o učení génových kľúčov prostredníctvom vytvárania informačnej siete a spájanie ľudí so záujmom o ne.

Vízia

Našou víziou je vytvárenie podporného prostredia komunite Génových kľúčov v slovenskom jazyku so zámerom jej rozrastania sa.

 

Hodnoty

Hodnoty, ktoré vedú komunitu:

KONTEMPLÁCIA, SKÚMANIE,

JEMNOSŤ, TRPEZLIVOSŤ.

Eva Baluchová //

Som systemická koučka, pracujem s metódou systemických konštelácií a Procesu životnej integrácie. Od r. 2019 vediem komunitu Génových kľúčov Slovensko.

Moja cesta so systémom Génových kľúčov začala náhodou.

V  jednom kníhkupectve som objavila knihu Genové klíče (autor Richard Rudd). Prekladateľka, Markéta Doubravská, knihu cez kníhkupectvá nedistribuuje a 2 kusy tejto knihy boli iba v jedinej predajni siete kníhkupectiev.

Pokladám za náhodu, že som mala možnosť ju kúpiť. Bolo to pred cca 6 rokmi a odvtedy ma systém Génových kľúčov sprevádza.

www.evabaluchova.com

Boris List //

                                                   SOM

Čo je nového?

Na blogu nájdeš príspevky o tom ako sa Génové kľúče prejavujú v našich životoch. Ďalšie nové informácie zverejňujeme v priestore webu. Nemusíš zisťovať či je zverejnený nový príspevok, stačí keď sa prihlásiš k odberu. Radi ti pošleme notifikáciu.

Odoberanie noviniek

Ak si prajete pravidelne dostávať novinky o našich aktivitách emailom, vyplňte a pošlite nám formálar.

GDPR

Vaše prihásenie k odberu informácií zo stránky Génové kľúče Slovensko prebehlo úspešne.