Popis podujatia

Úvod do Génových kľúčov //

Ste pripravení uvoľniť svoj najväčší potenciál?//

Každý sa rodí so špeciálnymi schopnosťami, ktoré sú ukryté v jeho génoch. Chcete mať nástroj na odhalenie vašich špecifických schopností a talentov? Chcete robiť to, pre čo ste sa narodili?

Každý z nás sa rodí s jedinečnou posvätnou geometriou, ktorá je vložená hlboko do nášho bytia. Táto geometria môže byť vyjadrená presným časom, dátumom a miestom nášho narodenia v neustále sa meniacom vesmíre.

Tento istý vzor je holograficky zakódovaný v našej DNA a tvorí jasný a osobný profil genetických sekvencií, z ktorých každá prebúdza iný aspekt nášho života a génia. Toto je náš hologenetický profil, pôvodná kresba, ktorá:

  • ukazuje dary, ktoré dávame svetu,
  • spôsob, akým konáme a predovšetkým,
  • aké je tajomstvo nášho osudu.
Kontemplacia 02

Čo sú to génové kľúče a odkiaľ pochádzajú?

Génové kľúče sú univerzálnym jazykom, ktorý nám pomáha spoznať a prijať samých seba, pochopiť do hĺbky našu ľudskú prirodzenosť a umožniť odhalenie božského v nás. Génové kľúče môžu poskytnúť mnoho odpovedí pre naše životy, ako aj zmeniť náš pohľad na naše vlastné schopnosti. Skúmaním našich osobných génových kľúčov sa učíme prirodzeným spôsobom dávať zmysel svojim nevedomým vzorcom správania a myslenia.

S ich pomocou si uvedomujeme, že zdroj našich problémov, ako aj ich riešenia, je v nás. A my sami sme nástrojom svojho vlastného osvietenia. Cieľom systému génových kľúčov, odhaliť nám nový pohľad na skúšky, ktorým je každý z nás vystavený.

Informácie v génových kľúčoch sa odvíjajú v 64 archetypoch správania, ktoré pozostávajú z hlbokých náhľadov do našej vlastnej povahy. Tieto archetypy majú svoje korene v čínskom I-ťing. Posolstvá v každom génovom kľúči rozprávajú príbeh každého človeka a odhaľujú skutočné príčiny nášho utrpenia.

Strach alebo hnev, ako uvidíme, nie sú zbytočné emócie, ktoré sabotujú náš úspech, ale absolútne dôležité lekcie posilňujúce náš rast, pomocou ktorých, ak dokážeme objaviť iskru svetla a našu vlastnú osobnú pravdu, dosiahneme tie najhlbšie skryté posolstvá. vo svojom živote. „Každý strach je zárodkom veľkosti,“ hovorí Richard Rudd (tvorca Gene Keys). Naše najväčšie talenty v nás hlboko spia a stávajú sa našimi najväčšími skúškami. Ich prekonaním dosiahneme hlbokú vnútornú stabilitu a pohodu po emocionálnej aj materiálnej stránke.

Ako vám génové kľúče pomôžu?

Génové kľúče sú múdrosťou, ktorá má moc prebudiť náš vyšší účel a pomôcť nám najprv vidieť našu vnútornú krásu a dary a potom celý svet. Vďaka týmto znalostiam si každý z nás bude vedieť odpovedať na nasledujúce otázky:

  • Aká je moja úloha v tomto svete a ako ju naplním?
  • Čo je mojou najväčšou výzvou v živote, ktorej jediným cieľom je, aby som sa vyvíjal a rozvíjal?
  • Čo poškodzuje a posilňuje moje zdravie?
  • Aké obranné mechanizmy mi bránia otvoriť svoje srdce a ukázať veľkú bezpodmienečnú lásku, ktorá vo mne leží?
  • Čo mi bráni žiť v pohode?

Génové kľúče sú tu, aby nám pripomenuli, že my sme architektmi svojich vlastných životov a že prostredníctvom nášho postoja máme moc odomknúť vyšší potenciál našej DNA.

Čo budete potrebovať //

Začneme jednoduchým krokom, vygenerujte si hologenetický profil, v ktorom budete môcť vidieť informácie o vás, ako aj vašich 11 génových kľúčoch, ktoré predstavujú 11 oblastí vašich kvalít a vzorcov správania.

Na stránke vyplňte údaje o dátume, hodine a mieste svojho narodenia. Ak nepoznáte hodinu, spýtajte sa mamy (nebuďte prekvapení, ak ju nebude poznať), zavolajte do nemocnice (v archíve ju majú uloženú). Skúste ju zistiť čo najpresnejšie. Ak to pre krátkosť času nebude možné uveďte v políčku „12 PM“.

Na obrazovke objaví obrázok profilu. V ľavej časti sú prepínače, ktorými si jednotlivé prvky profilu zapnete/vypnete. Pred tlačou (alebo jeho stiahnutím) sa ubezpečte, že sú všetky prepínače zelené, tak dosiahnete zobrazenie všetkých prvkov profilu, t. j. všetky sekvencie, dráhy a línie.

Cez voľbu „Stáhnout profil v PDF“ si profil stiahnite a prípadne vytlačte. Stačí stránka s obrázkom. Počas seminára s ním budeme pracovať a mať k dispozícii vlastný vám umožní lepšie vnímanie informácií.

Vezmite si pero a blok na písanie poznámok.

Knihy k ďalšej práci s génovými kľúčmi si môžete kúpiť počas seminára.

Čo je nového?

Na blogu nájdeš príspevky o tom ako sa Génové kľúče prejavujú v našich životoch. Ďalšie nové informácie zverejňujeme v priestore webu. Nemusíš zisťovať či je zverejnený nový príspevok, stačí keď sa prihlásiš k odberu. Radi ti pošleme notifikáciu.

Odoberanie noviniek

Ak si prajete pravidelne dostávať novinky o našich aktivitách emailom, vyplňte a pošlite nám formálar.

GDPR

Vaše prihásenie k odberu informácií zo stránky Génové kľúče Slovensko prebehlo úspešne.