Pre stretnutie podobne zmýšľajúcich

Podujatia //

O podujatiach //

 

V našom živote sa riadime rôznymi názormi a presvedčeniami získanými výchovou v rodine, či ich „nasávaním“ od ľudí, ktorých sme v minulosti stretli a ovplyvnili nás. Dodnes môžu byť pre nás vzormi a vzory nachádzame aj inde. Ovplyvňuje nás literatúra, film či iné druhy umenia, kde vnímame „reč“ archetypov, ktorým sa chceme priblížiť.

Génové kľúče nás vedú do vnútra. Tu sídli naša vlastná pravda súzvučiaca s pravdou ľudského kolektívu. Vnímať ju a žiť ju je cieľom každého pútnika na ceste s Génovými kľúčmi.

Putovať v spoločnosti podobne naladených ľudí prináša inšpiráciu a spoločné zdieľanie podporuje vlastnú cestu. Podujatia, na ktorých sa stretávame môžu mať rôznu formu.

Individuálna a skupinová konzultácia

Slúži pre uvedenie záujemcu/-ov do štúdia Génových kľúčov. Obsahom môže byť vysvetlenie práce s hologenetickým profilom, zodpovedanie otázok na ktoré hľadáte odpoveď … . Ak máte okolo seba skupinu ľudí zaujímajúcich sa o Génové kľúče, kontaktujte nás. Podrobnosti individuálnej konzultácie nájdete nižšie.

Skupinová kontemplácia

Stretnutie ľudí so záujmom o Génové kľúče a spoločné zdieľanie ako sa prejavujú v našich životoch. Pretože sme z rôznych kútov Slovenska stretávame sa online. Podrobnosti nájdete nižšie.

Putovanie po Zlatej ceste

V skupine si prejdeme jednotlivými sekvenciami hologenetického profilu. Cieľom je postupná integrácia kľúčov do našich životov cez objavenie nášho Génia, Lásky a Prosperity.

Kontemplačné rozhovory

Pravidelne, raz za dva týždne, sa stretávame na ZOOM a zdieľame naše skúsenosti s Génovými kľúčmi.                                                                                         

Individuálne konzultácie

Vysvetlenie hologenetického profilu a práce s ním trvá približne 60 minút. Stretnutie sa môže uskutočniť osobne alebo online.

Integračné konštelácie Génových kľúčov

Konštelačný formát slúži na iný spôsob integrácie Siddhi, Daru a Tieňa. Pohyby v nás môžu prebiehať na vedomej, či podvedomej úrovni.

 

úvod do génových kľúčov

Skupinové stretnutie pre záujemcov o prácu s génovými kľúčmi. Je určené všetkým, ktorí majú záujem získať viac informácií o systéme Génové kľúče. 

úvod do génových kľúčov

Ak je okolo vás skupina ľudí so záujmom o úvod do génových kľúčov a chcete stretnutie u vás, kontaktujte nás pre viac podrobností.

Čo je nového?

Na blogu nájdeš príspevky o tom ako sa Génové kľúče prejavujú v našich životoch. Ďalšie nové informácie zverejňujeme v priestore webu. Nemusíš zisťovať či je zverejnený nový príspevok, stačí keď sa prihlásiš k odberu. Radi ti pošleme notifikáciu.

Odoberanie noviniek

Ak si prajete pravidelne dostávať novinky o našich aktivitách emailom, vyplňte a pošlite nám formálar.

GDPR

Vaše prihásenie k odberu informácií zo stránky Génové kľúče Slovensko prebehlo úspešne.